viewers (6.x-1.1-alpha1) - en to hr translation catalogue (12 entries)

en: user
hr: korisnik

en: Pages
hr: Stranice

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: view
hr: prikaz

en: Roles
hr: Uloge

en: General
hr: Općenito

en: Save settings
hr: Spremi postavke

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
hr: Unesi jednu stranicu po redu kao Drupal putanje. Znamenka '*' je višeznačna. Primjer putanje je %blog za blog stranice i %blog-wildcard za svaki osobni blog. %front je za naslovnicu.

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
hr: Ukoliko je odabran PHP-mod, unesite PHP kod između %php. Imajte na umu kako izvršenje lošeg PHP koda može srušiti vašu Drupal stranicu.

en: authenticated user
hr: registrirani korisnik

en: and
hr: i
