viewers (6.x-1.1-alpha1) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: user
mr: सदस्य

en: Pages
mr: पाने

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: view
mr: दाखवा

en: Roles
mr: वर्तनमर्यादा

en: General
mr: साधारण
