viewers (6.x-1.1-alpha1) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: user
ta: பயனர்

en: Pages
ta: பக்கங்கள்

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: view
ta: பார்

en: Roles
ta: பாத்திரங்கள்

en: General
ta: பொது

en: Save settings
ta: அமைவுகளை சேமி

en: authenticated user
ta: அனுமதிபெற்ற பயனர்

en: and
ta: மற்றும்
