viewers (6.x-1.1-alpha2) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: user
bn: ব্যবহারকারী

en: Pages
bn: পৃষ্ঠাসমূহ

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: view
bn: প্রদর্শন

en: Save settings
bn: সেটিংস সংরক্ষণ কর
