viewers (6.x-1.1-alpha2) - en to fil translation catalogue (8 entries)

en: Pages
fil: Mga Pahina

en: Yes
fil: Oo

en: No
fil: Hindi

en: view
fil: tingnan

en: Roles
fil: Mga papel

en: Save settings
fil: Pangalagaan ang ayos

en: authenticated user
fil: awtentikadong tagagamit

en: and
fil: at
