viewers (6.x-1.1-alpha2) - en to jv translation catalogue (11 entries)

en: user
jv: panganggo

en: Pages
jv: Kaca

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: view
jv: tampilan

en: Roles
jv: Aturan

en: General
jv: Umum

en: Save settings
jv: Nyimpen setingan

en: Your settings have been saved.
jv: Sétinganmu wis disimpen.

en: authenticated user
jv: Panganggo biasa

en: Text to display
jv: Teks sing ditampilna
