viewers (6.x-1.1-alpha2) - en to km translation catalogue (13 entries)

en: user
km: អ្នក​ប្រើ

en: Pages
km: ទំព័រ

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: view
km: មើល​

en: Roles
km: តួនាទី​

en: General
km: ទូទៅ​

en: Save settings
km: រក្សា​ទុក​ការ​កំណត់

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
km: បញ្ចូល​មួយ​ទំព័រ​ក្នុង​មួយ​បន្ទាត់ជា​ផ្លូវ​របស់ Drupal ។ តួអក្សរ '*' គឺ​ជា​តួអក្សរ​ជំនួស ។ ផ្លូវ​ឧទាហរណ៍ គឺ %blog សម្រាប់​ទំព័រ​ប្លុក និង​តួអក្សរ​ជំនួស %blog សម្រាប់​ប្លុក​ផ្ទាល់​ខ្លួន​ទាំង​អស់ ។ %front គឺ​ជា​ទំព័រ​មុខ ។

en: Your settings have been saved.
km: ការ​កំណត់​របស់​អ្នក​ត្រូវ​បាន​រក្សាទុក ។

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
km: បើ​របៀប​ PHP ត្រូវបាន​ជ្រើស បញ្ចូល​កូដ​ PHP រវាង​ %php ។ ចំណាំ​ថា​ការ​ប្រតិបត្តិ​កូដ PHP មិន​ត្រឹមត្រូវ​អាច​ធ្វើ​ឲ្យ​ខូច​តំបន់ Drupal របស់​អ្នក​ ។

en: authenticated user
km: បាន​ផ្ទៀងផ្ទាត់​ភាព​​ត្រឹមត្រូវរបស់​អ្នក​ប្រើ​

en: and
km: និង
