viewers (6.x-1.1-alpha2) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: user
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Pages
kn: ಪುಟಗಳು(_e):

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Advanced Settings
kn: ಸುಧಾರಿತ ಸಂಯೋಜನೆಗಳು

en: Roles
kn: ಪಾತ್ರಗಳು

en: General
kn: ಜನರಲ್

en: users
kn: ಬಳಕೆದಾರರು

en: Text to display
kn: ತೋರಿಸಬೇಕಿರುವ ಪಠ್ಯ
