viewers (6.x-1.1-alpha2) - en to ku translation catalogue (10 entries)

en: user
ku: بەکارهێنەر

en: Pages
ku: پەڕەکان

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: view
ku: پیشاندان

en: Roles
ku: ڕۆڵەکان

en: General
ku: گشتی

en: Save settings
ku: ڕێکخستن پاشه‌که‌وت بکە

en: authenticated user
ku: بەکارهێنەری ناسراو

en: and
ku: له‌گه‌ڵ
