viewers (6.x-1.1-alpha2) - en to lt translation catalogue (18 entries)

en: user
lt: narys

en: Pages
lt: Puslapiai

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: view
lt: Peržiūrėti

en: Roles
lt: Rolės

en: General
lt: Bendras

en: Save settings
lt: Išsaugoti nustatymus

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
lt: Įveskite vieną puslapį į eilutę. Naudokite  '*' simbolį visiems. Pvz.: Kelias yra %blog, o %blog-wildcard yra kiekvienam asmeniniam tinklaraščiui. %front yra pirmam puslapiui

en: Your settings have been saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.

en: users
lt: nariai

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
lt: Jei pasirinkta php, įveskite kodą tarp %php. Atminkite, neteisingas php kodas gali įtakoti Drupal svetainės veikimą.

en: Add if the following PHP code returns <code>TRUE</code> (PHP-mode, experts only).
lt: Ir jei PHP kodas grąžina <code>TRUE</code> (tik išmanantiems PHP)

en: authenticated user
lt: patvirtintas narys

en: and
lt: ir

en: Add to every page except the listed pages.
lt: Pridėti kiekvienam puslapiui išskyrus nurodytam žemiau.

en: Add to the listed pages only.
lt: Pridėti tik nurodytiems puslapiams.

en: Add tracking to specific pages
lt: Pridėti sekimą specifiniams puslapiams
