viewers (6.x-1.1-alpha2) - en to te translation catalogue (12 entries)

en: user
te: వాడుకరి

en: Pages
te: పేజీలు

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: view
te: వీక్షించు

en: Roles
te: పాత్రలు

en: General
te: సాధారణ

en: Save settings
te: అమరికలు దాచు

en: Your settings have been saved.
te: మీ అమరికలని భద్రపరిచాం.

en: users
te: వాడుకరులు

en: authenticated user
te: అధీకృత వాడుకరి

en: and
te: మరియు
