viewers (6.x-1.1-alpha2) - en to uk translation catalogue (21 entries)

en: user
uk: користувач

en: Pages
uk: Сторінки

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: view
uk: вид

en: Advanced Settings
uk: Додаткові налаштування

en: Roles
uk: Ролі

en: General
uk: Загальне

en: Save settings
uk: Зберегти параметри

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
uk: Введіть по одній сторінці на рядок у вигляді адрес Друпалу. Символ '*' буде означати будь-що. Наприклад %blog для сторінки блогу і %blog-* для будь-якого персонального блогу. %front - головна сторінка.

en: Your settings have been saved.
uk: Ваші параметри збережено

en: users
uk: користувачі

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
uk: Якщо вибрано режим PHP, введіть PHP код між %php. Пам'ятайте - виконання неправильного коду PHP може зламати Ваш сайт.

en: Add if the following PHP code returns <code>TRUE</code> (PHP-mode, experts only).
uk: Додати, якщо наступний PHP-код повертає <code>TRUE</code> (тільки для експертів з PHP)

en: authenticated user
uk: зареєстрований користувач

en: and
uk: і

en: Text to display
uk: Текст для показу

en: Add to every page except the listed pages.
uk: Добавити до кожної сторінки, за винятком перелічених

en: Add to the listed pages only.
uk: Добавити лише для перелічених сторінок

en: Add tracking to specific pages
uk: Добавити відслідковування для окремих сторінок

en: Use absolute link (begins with "http://")
uk: Використовувати абсолютне посилання (починається з "http://")
