viewers (6.x-1.1-beta1) - en to bg translation catalogue (15 entries)

en: user
bg: потребител

en: Pages
bg: Страници

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: view
bg: преглед

en: Name
bg: Име

en: User
bg: Потребител

en: Page
bg: Страница

en: Roles
bg: Роли

en: General
bg: Общи

en: Save settings
bg: Запази настройките

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
bg: Въведи една страница на ред като Drupal пътища. Символът '*' замества всичко останало (wildcard). Примерни пътища са %blog за страница на блог и %blog-wildcard за всеки персонален блог. %front е за заглавна страница.

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
bg: Ако е избран PHP-mode, въведете PHP кода между %php. Помнете, че неправилният PHP код може да разруши вашия сайт.

en: authenticated user
bg: идентифициран потребител

en: and
bg: и
