viewers (6.x-1.1-beta1) - en to fi translation catalogue (19 entries)

en: user
fi: käyttäjä

en: Pages
fi: Sivut

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: view
fi: näkymä

en: Name
fi: Nimi

en: User
fi: Käyttäjä

en: Page
fi: Sivu

en: Roles
fi: Käyttäjäroolit

en: General
fi: Yleiset asetukset

en: Save settings
fi: Tallenna asetukset

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
fi: Kirjoita kullekin riville yksi Drupalin polku. Tähti (*) toimii jokerimerkkinä. Esimerkiksi polku %blog tarkoittaa blogisivuja ja %blog-wildcard jokaista henkilökohtaista blogia. Etusivu on %front.

en: Your settings have been saved.
fi: Asetuksesi on tallennettu.

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
fi: Jos PHP-tila on valittuna, syötä PHP-koodi %php -tagien väliin. Huom!  Virheellisen PHP-koodin ajaminen voi rikkoa sivuston.

en: authenticated user
fi: sisään kirjautunut käyttäjä

en: and
fi: ja

en: Text to display
fi: Näytettävä teksti

en: Use absolute link (begins with "http://")
fi: Käytä absoluuttista polkua (alkaa "http://")

en: If you want to use this as in "output this field as link" in "link path", you must enable this option.
fi: Mikäli haluat käyttää "näytä kenttä linkkinä" ominaisuutta, sinun pitää valita tämä vaihtoehto.
