viewers (6.x-1.1-beta1) - en to gl translation catalogue (15 entries)

en: user
gl: usuario/a

en: Pages
gl: Páxinas

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: view
gl: vista

en: Name
gl: Nome

en: User
gl: Usuario/a

en: Page
gl: Páxina

en: Save settings
gl: Gardar os axustes

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
gl: Insira unha páxina por liña como rutas de Drupal. O carácter '*' é un comodín. Rutas de exemplo son %blog para a páxina de blogue e %blog-wildcard para cada páxina de blogue persoal. %front é a páxina principal.

en: users
gl: usuarios

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
gl: Se se escolle o modo PHP, introduza o código PHP dentro de %php. Teña en conta que a execución de código PHP incorrecto pode rachar o sitio de Drupal.

en: authenticated user
gl: usuario autenticado

en: and
gl: e

en: Use absolute link (begins with "http://")
gl: Usar unha ligazón absoluta (comeza con "http://")
