viewers (6.x-1.1-beta1) - en to hu translation catalogue (28 entries)

en: user
hu: felhasználó

en: Pages
hu: Oldalak

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: view
hu: megtekintés

en: Name
hu: Név

en: User
hu: Felhasználó

en: Advanced Settings
hu: Haladó beállítások

en: Page
hu: Oldal

en: Roles
hu: Csoportok

en: General
hu: Általános

en: Save settings
hu: Beállítások mentése

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
hu: Soronként egy Drupal elérési útvonalat kell megadni. A „*” használható speciális helyettesítőként. Példák: „%blog” a blogok főoldalához és „%blog-wildcard” a személyes blogok főoldalaihoz. „%front” a címlapot jelenti.

en: Your settings have been saved.
hu: A beállítások el lettek mentve.

en: users
hu: felhasználók

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
hu: Ha a PHP-mód lett kiválasztva, a PHP kód megadható %php jelölések között. Hibásan megadott PHP kód működésképtelenné teheti a webhelyet!

en: Add if the following PHP code returns <code>TRUE</code> (PHP-mode, experts only).
hu: Hozzáadás, ha az alábbi PHP kód (<code>TRUE</code>) értékkel tér vissza (PHP mód, csak haladóknak).

en: authenticated user
hu: azonosított felhasználó

en: and
hu: és

en: Text to display
hu: Megjelenítendő szöveg

en: Add to every page except the listed pages.
hu: A felsorolt oldalak kivételével mindenütt jelenjen meg.

en: Add to the listed pages only.
hu: Csak a felsorolt oldalakon jelenjen meg.

en: Add tracking to specific pages
hu: Követő hozzáadása bizonyos oldalakhoz

en: Uid
hu: Felhasználó azonosító

en: visitor
hu: látogató

en: The user ID
hu: A felhasználó azonosítója

en: Use absolute link (begins with "http://")
hu: Abszolút hivakozás használata (kezdete „http://”)

en: If you want to use this as in "output this field as link" in "link path", you must enable this option.
hu: Ha ezt úgy kell használni, mint „hivatkozásként jelenítse meg ezt a mezőt” a „hivatkozásútvonalban”, akkor engedélyezni kell ezt a lehetőséget.
