viewers (6.x-1.1-beta1) - en to pa translation catalogue (8 entries)

en: user
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: No
pa: ਨਹੀਂ

en: view
pa: ਵੇਖੋ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: User
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: Page
pa: ਸਫਾ

en: Roles
pa: ਰੋਲ
