viewers (6.x-1.1-beta1) - en to sk translation catalogue (24 entries)

en: user
sk: používateľ

en: Pages
sk: Stránky

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: view
sk: zobraziť

en: Name
sk: Názov

en: User
sk: Používateľ

en: Advanced Settings
sk: Rozšírené nastavenia

en: Page
sk: Stránka

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: General
sk: Všeobecné

en: Save settings
sk: Uložiť nastavenia

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
sk: Na každý riadok zadajte jednu cestu. Znak * je zástupný znak. Cesta môže byť napr. %blog pre stránku blogu alebo %blog-wildcard pre každý osobný blog. %front je titulná stránka.

en: Your settings have been saved.
sk: Vaše nastavenia boli uložené.

en: users
sk: používatelia

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
sk: Ak je zvolený režim PHP, zadajte PHP kód medzi %php. Poznámka: spustenie nevhodného kódu môže znefunkčniť váš web.

en: Add if the following PHP code returns <code>TRUE</code> (PHP-mode, experts only).
sk: Pridať iba ak nasledujúci PHP kód vráti <code>TRUE</code> (PHP-mód, iba pre expertov).

en: authenticated user
sk: prihlásený používateľ

en: and
sk: a

en: Text to display
sk: Text na zobrazenie

en: Add to every page except the listed pages.
sk: Pridať na každú stránku okrem vypísaných.

en: Add to the listed pages only.
sk: Pridať iba na vypísané stránky.

en: Add tracking to specific pages
sk: Pridať sledovaniue na určené stránky

en: The user ID
sk: ID používateľa
