viewers (6.x-1.1) - en to af translation catalogue (12 entries)

en: user
af: gebruiker

en: Pages
af: Bladsye

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: view
af: bekyk

en: Name
af: Naam

en: User
af: Gebruiker

en: Page
af: Bladsy

en: Roles
af: Rolle

en: Save settings
af: Stoor verstellings

en: users
af: gebruikers

en: and
af: en
