viewers (6.x-1.1) - en to am translation catalogue (11 entries)

en: user
am: ተጠቃሚ

en: Pages
am: ገፆች

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: view
am: ትይታ

en: Name
am: ስም

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Page
am: ገጽ

en: Roles
am: ሚናዎች

en: Save settings
am: ቅንብሮቹን አስቀምጥ

en: authenticated user
am: የተረጋገጠ ተጠቃሚ
