viewers (6.x-1.1) - en to gu translation catalogue (12 entries)

en: user
gu: ઉપભોક્તા

en: Pages
gu: પૃષ્ઠો

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: view
gu: જુઓ

en: Name
gu: નામ

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Roles
gu: હોદ્દાઓ

en: General
gu: સામાન્ય

en: Your settings have been saved.
gu: તમારા સુયોજનો સંગ્રહવામાં આવ્યા છે

en: and
gu: અને
