viewers (6.x-1.1) - en to mn translation catalogue (11 entries)

en: user
mn: хэрэглэгч

en: Pages
mn: Хуудаснууд

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: view
mn: харах

en: Name
mn: Нэр

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Page
mn: Хуудас

en: Roles
mn: Үүргүүд

en: Save settings
mn: Тохиргоог хадгалах

en: and
mn: ба
