viewers (6.x-1.1) - en to my translation catalogue (11 entries)

en: user
my: အသုံးပြုသူ

en: Pages
my: စာမျက်နှာများ

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: view
my: မြင်ကွင်း

en: Name
my: အမည်

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Advanced Settings
my: အဆင့်မြင့် ရွေးချယ်ပြုပြင်မှုများ

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Roles
my: အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ

en: Save settings
my: Setting များ သိမ်းရန်
