viewers (6.x-1.1) - en to or translation catalogue (5 entries)

en: user
or: ଉପଭୋକ୍ତା

en: Pages
or: ପୃଷ୍ଠା

en: view
or: ଦୃଶ୍ୟ

en: Save settings
or: ବିନ୍ୟାସକୁ ସଂରକ୍ଷଣ କରନ୍ତୁ

en: authenticated user
or: ବୈଧିକୃତ ଚାଳକ
