viewers (6.x-1.1) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: user
os: архайæг

en: Pages
os: Фæрстæ

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: view
os: бакаст

en: Name
os: Ном
