viewers (6.x-1.1) - en to pl translation catalogue (25 entries)

en: user
pl: użytkownik

en: Pages
pl: Strony

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: view
pl: przeglądaj

en: Name
pl: Nazwa

en: User
pl: Użytkownik

en: Advanced Settings
pl: Ustawienia zaawansowane

en: Page
pl: Strona

en: Roles
pl: Role

en: General
pl: Ogólne

en: Save settings
pl: Zapisz ustawienia

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
pl: Adres każdej strony wprowadza się w osobnej linii, podając ścieżki w formacie Drupala. Znak "*" zastępuje dowolną ilość innych znaków. Przykłady ścieżek: <em>%blog</em> dla strony z blogami i <em>%blog-wildcard</em> dla wszystkich pojedynczych blogów użytkowników. %front oznacza stronę główną.

en: Your settings have been saved.
pl: Twoje ustawienia zostały zachowane.

en: users
pl: użytkownicy

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
pl: Jeśli wybrano tryb PHP, kod należy umieścić wewnątrz znaków %php. Warto wiedzieć, że uruchamianie niepoprawnie napisanego kodu PHP może spowodować całkowitą awarię witryny.

en: Add if the following PHP code returns <code>TRUE</code> (PHP-mode, experts only).
pl: Dodaje, gdy poniższy kod PHP zwraca wartość <code>TRUE</code> (tryb PHP, tylko dla ekspertów).

en: authenticated user
pl: użytkownik uwierzytelniony

en: and
pl: i

en: Text to display
pl: Tekst do wyświetlenia

en: Add to every page except the listed pages.
pl: Dodaj do każdej strony z wyjątkiem wymienionych.

en: Add to the listed pages only.
pl: Dodaj tylko na wymienionych stronach.

en: Add tracking to specific pages
pl: Dodanie śledzenia dla określonych stron

en: The user ID
pl: Identyfikator użytkownika

en: Use absolute link (begins with "http://")
pl: Używaj odnośników bezwzględnych (zaczynają się od "http://")
