viewers (6.x-1.1) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Pages
ps: پاڼې

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Name
ps: نوم

en: User
ps: غړی

en: Page
ps: پاڼه

en: General
ps: ټوليز

en: Save settings
ps: امستنې خوندي کول

en: and
ps: او
