viewers (6.x-1.1) - en to se translation catalogue (8 entries)

en: user
se: geavaheaddji

en: Pages
se: Siiddut

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: Name
se: Namma

en: User
se: Geavaheaddji

en: Page
se: Siidu

en: and
se: ja
