viewers (6.x-1.1) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: user
si: පරිශීලකයා

en: Pages
si: පිටු

en: Name
si: නම

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා

en: Text to display
si: ප්‍රදර්ශනය කිරීමට අවශ්‍ය වචනය
