viewers (6.x-1.1) - en to sl translation catalogue (15 entries)

en: user
sl: uporabnik

en: Pages
sl: Strani

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: view
sl: pogled

en: Name
sl: Ime

en: User
sl: Uporabnik

en: Page
sl: Stran

en: Roles
sl: Vloge

en: General
sl: Splošno

en: Save settings
sl: Shrani nastavitve

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
sl: Vnesi vsak naslov do strani v svojo vrstico. Znak '*' je splošen znak. Primeri naslovov so %blog za blog stran in %blog-wildcard za vsak osebni blog. %front je pozdravna stran.

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
sl: Če je izbran PHP način, vnesite PHP kodo med %php. Nepravilno izvajanje PHP kode lahko onemogoči delovanje vaše spletne strani.

en: authenticated user
sl: prijavljen uporabnik

en: and
sl: in
