viewers (6.x-1.1) - en to ug translation catalogue (10 entries)

en: user
ug: ئەزا

en: Pages
ug: بەت

en: view
ug: كۆرۇش

en: Name
ug: ئىسىم

en: Advanced Settings
ug: تەپسىلىي تەڭشەكلەر

en: Roles
ug: ئەزا ھوقۇقى

en: General
ug: ئادەتتىكى

en: Save settings
ug: ئۆزگەرتىشنى ساقلاش

en: Your settings have been saved.
ug: تەڭشەشلىرىڭىز ساقلاندى.

en: authenticated user
ug: تىزىملانغان ئەزا
