viewers (6.x-1.1) - en to uk translation catalogue (27 entries)

en: user
uk: користувач

en: Pages
uk: Сторінки

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: view
uk: переглянути

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: User
uk: Користувач

en: Advanced Settings
uk: Додаткові налаштування

en: Page
uk: Сторінка

en: Roles
uk: Ролі

en: General
uk: Загальне

en: Save settings
uk: Зберегти налаштування

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
uk: Введіть по одній сторінці на рядок у вигляді шляху Друпалу. Позначка '*' означає будь-який символ. Наприклад, %blog для сторінки блоґу і %blog-* для будь-якого персонального блоґу. %front - головна сторінка.

en: Your settings have been saved.
uk: Налаштування були успішно збережені.

en: users
uk: користувачі

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
uk: Якщо вибрано режим PHP, введіть PHP-код між %php. Пам'ятайте - виконання неправильного коду PHP може порушити роботу друпалівського сайту.

en: Add if the following PHP code returns <code>TRUE</code> (PHP-mode, experts only).
uk: Додати, якщо наступний PHP-код повертає <code>TRUE</code> (тільки для експертів з PHP)

en: authenticated user
uk: авторизований користувач

en: and
uk: та

en: Text to display
uk: Текст для показу

en: Add to every page except the listed pages.
uk: Додати до кожної сторінки, окрім перелічених.

en: Add to the listed pages only.
uk: Додати лише для перелічених сторінок

en: Add tracking to specific pages
uk: Додати відстеження певних сторінок

en: The user ID
uk: Ідентифікатор користувача

en: Use absolute link (begins with "http://")
uk: Використовувати абсолютне посилання (починається з "http://")

en: Viewers
uk: Переглядачі

en: authenticated users
uk: авторизовані користувачі
