viewers (6.x-1.1) - en to az translation catalogue (16 entries)

en: user
az: İstifadəçi

en: Pages
az: Səhifələr

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: view
az: görünüş

en: Name
az: Ad

en: User
az: İstifadəçi

en: Page
az: Səhifə

en: Roles
az: Rollar

en: General
az: Əsas

en: Save settings
az: Parametrləri yadda saxlayın

en: Your settings have been saved.
az: Parametrləriniz yadda saxlanıldı.

en: users
az: istifadəçilər

en: and
az: və

en: Text to display
az: Göstəriləcək mətn

en: The user ID
az: İstifadəçi ID-si
