viewers (6.x-1.1) - en to be translation catalogue (17 entries)

en: user
be: карыстальнік

en: Pages
be: Старонкі

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: view
be: глядзець

en: Name
be: Імя

en: User
be: Карыстальнік

en: Page
be: Старонка

en: Roles
be: Ролі

en: General
be: Агульны

en: Save settings
be: Захаваць налады

en: Your settings have been saved.
be: Вашы налады былі захованы.

en: users
be: карыстальнікі(-аў)

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
be: Калі абраны PHP-рэжым, увядзіце PHP-код паміж %php. Увага: выкананне некарэктнага PHP-кода можа пашкодзіць Ваш сайт.

en: authenticated user
be: ідэнтыфікаваны карыстальнік

en: and
be: і

en: Text to display
be: Паказваць тэкст
