viewers (6.x-1.1) - en to el translation catalogue (24 entries)

en: user
el: χρήστης

en: Pages
el: Σελίδες

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: view
el: προβολή

en: Name
el: Όνομα

en: User
el: Χρήστης

en: Advanced Settings
el: Ρυθμίσεις για προχωρημένους

en: Page
el: Σελίδα

en: Roles
el: Ρόλοι

en: General
el: Γενικά

en: Save settings
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
el: Εισάγετε μία σελίδα ανά γραμμή ως μορφή διαδρομών του Drupal. Ο χαρακτήρας '*' είναι μπαλαντέρ. Παραδείγματα διαδρομών: %blog για τη σελίδα των ιστολογίων και %blog-wildcard για κάθε προσωπικό ιστολόγιο. %front είναι η κεντρική σελίδα.

en: Your settings have been saved.
el: Οι ρυθμίσεις σας αποθηκεύτηκαν.

en: users
el: χρήστες

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
el: Αν έχει επιλεχτεί η κατάσταση λειτουργίας PHP, εισάγετε τον κώδικα PHP μεταξύ των %php. Πρέπει να σημειωθεί ότι η εκτέλεση λανθασμένου κώδικα PHP μπορεί να θέσει εκτός λειτουργίας τον ιστοτόπο σας.

en: Add if the following PHP code returns <code>TRUE</code> (PHP-mode, experts only).
el: Προσθήκη αν ο παρακάτω κώδικας PHP επιστρέφει <code>TRUE (ΑΛΗΘΕΙΑ)</code> (κατάσταση PHP, για ειδικούς μόνο).

en: authenticated user
el: πιστοποιημένος χρήστης

en: and
el: και

en: Text to display
el: Κείμενο που θα εμφανίζεται

en: Add to every page except the listed pages.
el: Να προστίθεται σε κάθε σελίδα εκτός από τις παρακάτω.

en: Add to the listed pages only.
el: Να προστίθεται στις παρακάτω σελίδες μόνο.

en: Add tracking to specific pages
el: Να προστίθεται παρακολούθηση σε συγκεκριμένες σελίδες

en: The user ID
el: Το μοναδικό αναγνωριστικό του χρήστη
