viewers (6.x-1.1) - en to hy translation catalogue (10 entries)

en: user
hy: օգտագործող

en: Pages
hy: Էջեր

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Name
hy: Անուն

en: User
hy: Օգտագործող

en: Page
hy: Էջ

en: Roles
hy: Դերեր

en: General
hy: Ընդհանուր

en: Save settings
hy: Պահել պարամետրեր
