viewers (6.x-1.1) - en to lv translation catalogue (19 entries)

en: user
lv: lietotājs

en: Pages
lv: Lapas

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: view
lv: skatīt

en: Name
lv: Nosaukums

en: User
lv: Lietotājs

en: Page
lv: Lapa

en: Roles
lv: Lomas

en: General
lv: Galvenie

en: Save settings
lv: Saglabāt iestatījumus

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
lv: Ievadiet vienu lapu katrā rindā kā Drupal ceļu.  Simbols '*' ir aizstājzīme. Ceļa piemēri ir  '%blog' emuāru lapai un  %blog-wildcard katra personīgajiem emuāriem. %front ir sākumlapa.

en: Your settings have been saved.
lv: Jūsu iestatījumi ir saglabāti.

en: users
lv: lietotāji

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
lv: Ja PHP-režīms ir uzstādīts, ievadiet PHP kodu starp %php. Ņemiet vērā, ka nekorekta  PHP-koda izpilde var sagraut Jūsu Drupal vietni.

en: authenticated user
lv: autentificēts lietotājs

en: and
lv: un

en: Text to display
lv: Attēlojamais teksts

en: The user ID
lv: Lietotāja ID
