viewers (6.x-1.1) - en to ne translation catalogue (12 entries)

en: user
ne: प्रयोगकर्ता

en: Pages
ne: पृष्ठ

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: view
ne: दृश्य

en: Name
ne: नाम

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Roles
ne: भूमिका

en: Save settings
ne: निर्धारणहरू बचत गर्नुस

en: authenticated user
ne: प्रमाणित सदस्य

en: and
ne: र
