Viewfield (6.x-1.0) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: none
fi: ei yhtään

en: Default
fi: Oletus

en: Arguments
fi: Argumentit

en: arguments
fi: argumentti

en: Token replacement patterns
fi: Merkkien korvauskuviot

en: View field
fi: Tarkastele kenttää
