Viewfield (6.x-1.0) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: none
nl: geen

en: Default
nl: Standaard

en: Arguments
nl: Argumenten

en: Use the syntax [token] if you want to insert a replacement pattern.
nl: Gebruik de syntax [token] om een vervangingspatroon in te voegen.

en: arguments
nl: argumenten

en: Token replacement patterns
nl: Vervangpatronen voor tokens

en: View field
nl: Veld bekijken
