Viewfield (6.x-1.0) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: none
tr: hiçbiri

en: Default
tr: Varsayılan

en: Arguments
tr: Değişkenler

en: arguments
tr: değişkenler

en: Token replacement patterns
tr: Token değiştirme şablonları

en: View field
tr: Gösterim alanı
