Viewfield (6.x-1.1) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: CCK
ar: عدة بناء المحتوى

en: none
ar: لا شيء

en: Default
ar: الافتراضي

en: Views
ar: الرؤى

en: Fields
ar: الحقول

en: Arguments
ar: المتغيرات

en: Allowed values
ar: القيم المسموح بها
