Viewfield (6.x-1.1) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: none
ca: cap

en: Default
ca: Per defecte

en: Fields
ca: Camps

en: Arguments
ca: Paràmetres

en: Use the syntax [token] if you want to insert a replacement pattern.
ca: Utilitzeu la sintaxis [token] si voleu inserir un patró de reemplaçament.

en: Allowed values
ca: Valors permesos

en: Token replacement patterns
ca: Patrons de substitució del token
