Viewfield (6.x-1.1) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: none
cs: žádné

en: Default
cs: Výchozí

en: Fields
cs: Pole

en: Arguments
cs: Argumenty

en: Allowed values
cs: Povolené hodnoty

en: Token replacement patterns
cs: Nahrazovací vzorky pro tokeny
