Viewfield (6.x-1.1) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: none
eu: bat ere ez

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Views
eu: Bistak

en: Fields
eu: Eremuak

en: Arguments
eu: Argumentuak

en: Allowed values
eu: Baimendutako balioak
