Viewfield (6.x-1.1) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: none
fa: هیچ

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Views
fa: نماها

en: Fields
fa: فیلدها

en: Arguments
fa: آرگومان‌ها

en: Allowed values
fa: مقادیر مجاز

en: Token replacement patterns
fa: الگوهای جایگزینی توکن
