Viewfield (6.x-1.1) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: CCK
hi: सी सी के

en: none
hi: कोई नहीं

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: Views
hi: द्रश्य

en: Fields
hi: क्षेत्र
