Viewfield (6.x-1.1) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: none
id: tidak ada

en: Default
id: Bawaan

en: Views
id: View

en: Fields
id: Bidang isian

en: Arguments
id: Argumen-argumen

en: Allowed values
id: Nilai diizikan
