Viewfield (6.x-1.1) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: none
ja: なし

en: Default
ja: デフォルト

en: Views
ja: ビュー

en: Fields
ja: フィールド

en: Arguments
ja: 引数

en: Use the syntax [token] if you want to insert a replacement pattern.
ja: 置換パターンを利用するには、[token]の構文を使用します。

en: Allowed values
ja: 使用する値

en: Token replacement patterns
ja: トークン置換パターン

en: Always use default value
ja: 常にデフォルトの値を使う
