Viewfield (6.x-1.1) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: none
ru: нет

en: Default
ru: По умолчанию

en: Views
ru: Представление

en: Fields
ru: Поля

en: Arguments
ru: Аргументы

en: Use the syntax [token] if you want to insert a replacement pattern.
ru: Используйте [токены], вместо которых будут подставлены конкретные значения.

en: Allowed values
ru: Допустимые значения

en: Token replacement patterns
ru: Шаблоны замещения токенами
